GBT Calculator

Швајцарски франак
 • Швајцарски франак
 • Евро
 • УАЕ дирхам
 • Аустралијски долар
 • Бугарски лев
 • Бахреински динар
 • Кинески јуан
 • Чешка круна
 • Египатска фунта
 • Британска фунта
 • Индијска рупија
 • Ирански риjал
 • Јордански динар
 • Јапански јен
 • Јужнокорејски вон
 • Кувајтски динар
 • Либанска фунта
 • Омански ријал
 • Пољски злот
 • Катарски ријал
 • Руска рубља
 • Саудијски ријал
 • шведска круна
 • Амерички долар
 • Јужноафрички ранд

Application times

Revenue
/ year
/ week
/ day

Costs per year

Total costs
- / year
Annual profit
before tax
Your result
- / year